ALDEKON MİMARİ EKİP

Aldekon ürettiği ve teslim ettiği projelerle, TSE- ISO BELGELİ ürünlerle, daha iyi hizmet ve zamanında teslimat için Aldekon proje tasarım ekibi 24 saat sizin için çalışır.

TASARIM PROJE UYGULAMA

35 yıllık tecrübe, müşteri mennuniyeti merkezli; kalite anlayışı ile ANAHTAR TESLİMİ PROJE, TASARIM, UYGULAMALARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAKTADIR…

KALİTELİ ERGONOMİK ÜRÜN

Bursa’dan DÜNYAYA ALDEKON KALİTESİYLE ve FARKIYLA mobilya üretiminde; 5000 m2 kapalı alan, 3000 m2 açık alanı ile MEMNUNİYETİNİZ İÇİN ÜRETİM YAPMAKTADIR.

Aldekon Proje Çalışmaları

Aldekon Eğitim Ofis Mob. İnş. Tur. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hotel Mobilyaları, Hotel Dekorasyonları, Tiyatro, Sinema, Konferans Salonlarında Aldekon Tasarım, Proje ve Mimari Ekip ile Uygulamalarında Kalite Farkı ile Yanınızda.

Aldekon konferans, sinema, tiyatro, seminer, stad koltukları, ofis, kanepe, bekleme koltukları, amfi, okul sırası, ana okulu donatımları, fen ve kimya labratuvar sistemleri, eğitim donatım mobilyaları, tasarım ahşap yönetici ve toplantı masaları, ofis mobilyası ve çalışma masaları, mutfak tasarımları,

Aldekon prefabrik yapılar ve çelik binalar, Hastane mobilyaları, üniversite mobilyaları, konferans salonları, MEB, anaokulu donatımı, spor salonu vip koltukları İLE ALDEKON MARKA farkıyla, kalite bilinci ile modern sıra dışı mekanlarda BİR İZ yaratmıştır.

ALDEKON TASARIM MİMARİ PROJE GRUBU bilinçli müşteri mennuniyeti ile hak ettiği gururlu konumuna ulaşmak için çalışmaktadır.
LİDER OLMAK FARK YARATIR.

ALDEKON EĞİTİM OFİS MOBİLYALARI İNŞ. TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ALDEKON MOBİLYA

KONFERANS PROJELERİNİZDE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Türkiye’den Dünyaya Aldekon ; Hotel Mobilyalarında Aldekon Mimari Ekip Farkı İle Hotel Donatımında Arana Marka Konumuna Ulaşmıştır.
Kalite Farkı Yıllık 50.000 Adet Koltuk Üretimi İle Türkiye’nin Lider Firması Konumuna Kalite, Özveri, Azim ve Müşteri Memnuniyeti İle Liderlik Konumuna Ulaşmıştır.
Hedef: Aldekon Kalitesini Türkiye’den Dünyaya Ulaştırmak. Aldekonu Dünya Markası Yapmak , Dünya Liderliği Azmi ile Sürekli Çalışmaktır.

Aldekon Kurumsal

HİZMET POLİTİKAMIZ İLE MİMARİ EKİP SİZİN İÇİN ÜRETİYOR.

KALİTELİ MALZEME
PROFESYONEL EKİP
ERGONOMİK ÜRETİM
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ALDEKON MOBİLYA

MİMARİ EKİP PROJE
  • Stadyum Koltukları
  • Konferans Koltukları
  • Sinema Koltukları
  • Amfi Okul Sıraları
  • Ofis Mobilyaları
  • Hotel Mobilyaları
  • Mutfak Mobilyaları
  • Prefabrik Mobilyaları

KONFERANS KOLTUK

KONFERANS KOLTUKLARI

SİNEMA KOLTUĞU

TİYATRO SİNEMA KOLTUKLARI

STADYUM KOLTUĞU

STADYUM / TRİBÜN / ARENA

AMFİ OKUL SIRASI

AMFİ KOLTUKLARI / OKUL SIRALARI

ALDEKON ŞİRKETLER GRUBU

Aldekon Eğitim Ofis Mob. İnş. Tur. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

ALDEKON TASARIM MİMARİ PROJE GRUBU

Türkiye’den Dünyaya Aldekon Üretim Kurumsal Çözüm Ortağınız!